Лучанин став чемпіоном світу в 9 років

11 Грудня 2016 17:51

Нещодавно у Харкові закінчився Чемпіонат світу з козацького двобою та ММА. У змаганнях взяли участь 650 спортсменів із 16 країн світу: Австрії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Ірану, Кіпру, Конго, Литви, Лівану, Мороко, Польщі, Сербії, Туреччини, Туркменістану, Узбекистану, України. Волинь на цьому турнірі у складі збірної України представляли бійці луцького клубу бойових мистецтв “Прайд”.

Найбільший успіх серед волинян здобули юні. Так, Олексій Альберда виборов першість серед юніорів, Олег Шрамко – серед юнаків, а Роман Гусак – серед дітей, повідомив на своїй сторінці “Вконтакте”  клуб “Прайд”.

До речі, це не перший успіх 9-річного учня четвертого класу Луцького НВК №26 Романа Гусака на міжнародній арені. Минулоріч він здобув золоту медаль чемпіонату Європи з козацького двобою, який приймав Львів. Роман цікавиться не лише єдиноборствами, займається ще й футболом у юнацькому клубі «Волинь».