У Луцьку покажуть “Сім природних чудес Волині”

19 Грудня 2016 22:03
Фото: volynpost.com

Фото: volynpost.com

У п‘ятницю, 23 грудня, 0 15.00 в  кінокомплексі «Адреналін» (Синя зала) відбудеться прем‘єра  фільму про природні перлини Волині.  Про це “Волині Рідній” повідомили організатори: Волинський туристичний клуб «Ми», творче об‘єднання «По Віт Ру».

Основною метою створення фільму є підвищення екологічної свідомості, показ унікальних куточків Волині, куди самотужки рідко хто дістається, рослин, занесених у Червону книгу України, тварин, птахів, земноводних; ознайомлення глядачів із природно-заповідним фондом Волинської області, який постійно змінюється. У фільмі показані Черемський природний заповідник, Шацький національний природний парк, Національний природний парк «Прип‘ять-Стохід», Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща», загальнозоологічний заказник «Зубр», пам’ятка природи «Оконські джерела», ботанічний заказник «Воротнівський», ландшафтний заказник «Нечимне». Документальний фільм «Сім природних перлин» створювався протягом чотирьох років.

Для того, щоб показати унікальну природу Волині, зйомки проводили на великій території в різні пори року і, в основному, в складних умовах і важкодоступних місцях, використовували спеціальні знімальні пристрої, зокрема, квадрокоптер та апаратуру для підводних зйомок.

Фільм «Сім природних чудес Волині» – візитівка Волинського краю, наочний посібник для молоді, яка навчається у школах та вишах. Фільм слугуватиме і засторогою тим, хто знищує природу, не береже її для нащадків. Він сприятиме популяризації іміджу Волині, адже розповідає про її неповторну красу, унікальність її природи, утверджує головну ідею: продовжуючи життя навколишнього світу, ми продовжуємо життя собі.

Показ фільму відбудеться 23 грудня о 15.00 в кінокомплексі «Адреналін» (Синя зала) місто Луцьк, вулиця Карбишева, 1. Вхід вільний.