На Волині оновилася ікона

6 Лютого 2017 21:49

Оновлена ікона Святителя Миколая Чудотворця із с. Підсинівка Старовижівського деканату. Світлина з архіву протоієрея Івана Зеленка

На факт імовірного чуда в с. Підсинівка Старовижівського району звернув увагу декан і настоятель місцевої парафії протоієрей Іван Зеленко під час окроплення йорданською освяченою водою домівки Сергія Королюка.

Завершуючи обряд, о. Іван помітив образ святителя Миколая Чудотворця на стіні господарської будівлі. Він виглядав старим, проте ризи угодника Божого були яскравими, «немов хтось розмалював». Мати господаря, поглянувши на реліквію, зазначила, що раніше ризи святителя були не такими, а, швидше, чорно-білими. За словами жінки, іконі більше 60 років,  йдеться на сайті  Волинської єпархії УПЦ КП.

Коли за декілька днів після візиту душпастиря, омофор на образі оновився повністю, Сергій вирішив передати святиню до храму Різдва Йоана Хрестителя, що в рідному селі. Прийнявши її, о. Іван відслужив перед іконою акафіст Миколаєві Чудотворцю.

Зараз образ перебуває у цій же церкві, й кожен може помолитися перед ним. Згодом у Божому домі облаштують місце саме для оновленої святині.