ILLARIA та ROZHDEN – лідери другого півфіналу “Євробачення”

12 Лютого 2017 09:56

11 лютого відбувся другий півфінал національного відбору на “Євробачення-2017” від України.

nv.ua

За результатами голосування журі, у складі якого Джамала, Костянтин Меладзе, Андрій Данилко, а також глядацького голосування, до фіналу увійшли ILLARIA та ROZHDEN, інформує nv.ua

Під час другого півфіналу нацвідбору на “Євробачення-20172” від України виступали вісім конкурсантів, імена яких визначилися за результатами жеребкування, що відбулося 20 січня: LETAY, Міла Нітіч, KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Рanivalkova і ILLARIA.

Нагадаємо, у  першому півфіналі нацвідбору на конкурс у фінал пройшли співачка Тетяна Решетняк, яка виступає під сценічним псевдонімом TAYANNA і група “Сальто назад”.

Національний відбір на “Євробачення” проходить з трьома півфіналами, перший з яких відбувся 4 лютого, другий – 11 лютого, а заключний пройде 18 лютого. У кожному з півфіналів виступає по вісім виконавців. Ім’я артиста, який представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться в фіналі – 25 лютого.

62-й конкурс пісні “Євробачення” пройде в Києві завдяки перемозі Джамали на пісенному конкурсі 2016 року, що відбувся у Стокгольмі, Швеція. Півфінали Євробачення 2017 пройдуть 9 травня і 11 травня, а фінал конкурсу відбудеться 13 травня 2017 року. Україна прийме конкурс вже вдруге.

Джерело: nv.ua