Школяр виростив півтори тисячі ялинок, щоб заробити на навчання

5 Грудня 2016 16:49

254a519-jalynka-novyi-rikБританський школяр Раян Брук виростив 1500 ялинок, щоб продати та назбирати кошти на оплату навчання в університеті.

Щороку Раян із батьками довго блукав серед виставлених на продаж новорічних дерев, намагаючись обрати ідеальне. Щоб припинити ці марні пошуки, батько Енді Брук 7 років тому подарував синові перший саджанець ялини, пише “Українська правда”.

Зараз 16-річний юнак уже виростив 1500 дерев і продає їх по £20.

Минулого року Раян продав 100 дерев, заробивши £2000. Цьогоріч він планує трохи збільшити обсяги продажів, маючи на меті назбирати гроші на навчання в університеті.

Щоб його плани здійснилися, хлопець протягом усього року у вільний час доглядав за ялинками у спеціальний садибі в Сомереті.Родина хлопця також йому допомагає. Батько, наприклад, зрізав ялинки на продаж, тому що сам школяр міг не впоратися із товщиною їхнього стовбура. Мама і сестра Чанні напередодні продажу роздавали рекламні флаєри, щоб привернути увагу клієнтів до бізнесу Раяна.

swns.com

swns.com

Школяр розповів, що за деревами доглядати важко.

Мене дуже підтримує моя родина. Загалом, у планах – продати якомога більше дерев. Прибуток піде на оплату мого навчання. Щоб досягти якогось результату, завжди потрібно докласти зусиль, але в кінці стає зрозуміло – воно того варте“, – додав Раян.