Що ви знаєте про дошлюбне спілкування, секс і кохання?

7 Грудня 2016 17:03

 

Фото:

Фото: vo.ridna.ua

Як стало відомо “Волині Рідній” , саме про дошлюбне спілкування, секс і кохання буде  розмова з Іриною Ігнатенко

Книгарня «Є» запрошує на презентацію книжок “Жіноче тіло у традиційній культурі українців” та “Чоловіче тіло у традиційній культурі українців” етнологині Ірини Ігнатенко. Захід відбудеться у четвер, 8 грудня. Початок – о 18.00. Модераторка – Алла Дмитренко.

Ірина Ігнатенко досліджує табуйовані моменти з соціального, фізіологічного і родинного життя наших предків. Як наші прабабусі отримували сексуальне виховання? Якими були канони чоловічої краси для українців ХІХ – початку ХХ століття? Як влаштовували стосунки в селянській хаті, де мешкали кілька поколінь однієї родини? Як за допомогою жіночої господарської магії та народної медицини вирішували проблеми планування народжуваності та безпліддя, недостатньої або ж надмірної уваги з боку протилежної статі? Якими образно-асоціативними та милозвучними замінниками назви чоловічого статевого органу користувалися наші пращури?

Прочитавши ці книжки, та поспілкувавшись з авторкою, ви краще зрозумієте дивовижну українську міфопоетичну картину світу, зможете розкодувати її символіку та збагатити власну духовну культуру.

Ірина Ігнатенко – кандидатка історичних наук, доцентка кафедри етнології та краєзнавства Київського національного університету імені Т. Шевченка, авторка понад 60 науково-­популярних творів.

Алла Дмитренко – кандидатка історичних наук, доцентка кафедри документознавства і музейної справи СНУ ім. Лесі Українки.

 

Адреса книгарні “Є”:

вул. Лесі Українки, 30.

Тел.: (0332)72-43-76.

Вхід вільний.