Скільки цьогоріч вартуватиме Новий рік

19 Грудня 2016 13:01
Фото: encrypted-tbn1.gstatic.com

Фото: encrypted-tbn1.gstatic.com

Добігає кінця грудень, і більшість українців уже замислюються над тим, як вони відсвяткують улюблене свято – Новий рік. Традиційно в більшості родин його зустріч відбувається за святковим застіллям, яке, на жаль, щороку обходиться мешканцям нашої країни дедалі дорожче.

Так, наприклад, у 2007 році стандартний набір продуктів для приготування новорічних частувань (картопля, курка, варена ковбаса, яйця, майонез, сир, консервовані огірки, хліб, вершкове масло, червона ікра, твердий сир, торт, пляшка горілки та пляшка шампанського) коштували трохи більше ніж 211 грн. Тепер же за всі ці продукти доведеться викласти, за підрахунками «Слова і Діла», 948 грн.

Разом із тим, у доларовому еквіваленті той самий «новорічний кошик» у 2007 році коштував дорожче – 41,8 дол. США. Зараз же він обходиться в 36,5 дол. Найдорожче в перерахунку на американську валюту святкувати Новий рік було в 2013-му – тоді ця сума становить 55 дол.

Варто нагадати, що, як з’ясували соціологи, понад 30% українців розраховують витратити на святкування Нового року  від 600 до 900 грн, а 29,9% – і того менше.

Фото: media.slovoidilo.ua

Фото: media.slovoidilo.ua