“Кубок Світязя” отримали “Пірати”

30 Січня 2017 10:30
22_img_1559На озері Світязь відбулися традиційні змагання з зимової риболовлі «Кубок Світязя -2017».

Про це “Волинь Рідна” дізналася від shatsk.rayon.in.ua

28 січня до найглибшого озера України приїхали 26 команд рибалок-аматорів (минулого року було 15) з усієї області, аби взяти участь у колоритному заході, який набуває все більшої популярності серед волинян.

Ознайомивши учасників з правилами змагань (цьогоріч вони були досить жорсткими, оскільки минулого року рибалки використовували заборонені прийоми), організатори – Нововолинське відділення “Спорт для всіх” – дали команду розпочинати.

Риболови, яких на озері зібралася рекордна кількість, зайняли досить велику площу озера, проте перебували в полі зору суддів. Не проігнорували подію місцеві рибалки з села Світязь. Були і досить колоритні постаті – жінка-рибалка з Луцька Людмила Карасюк, чоловік якої родом зі Світязя. Наймолодший учасник змагань – 11-річний Андрій Кужель із села Грабове, який приїхав на Світязь разом із татом, теж досить вправно тягнув із лунки озерну плотву.

4-годинний турнір завершився зважуванням улову і підбиттям підсумків.

Володарем «Кубка Світязя – 2017» стала команда «Пірат» з села Світязь, улов місцевих рибалок важив 2 кг 35 грамів.

Друге місце дісталося команді «Делівері» з Ковеля (1 кг 625 грамів).

Третє місце – в команди «Академія» з Луцька (1 кг 260 грамів).

Приз за найбільшу рибину дістався Віталію Савошу з села Згорани Любомльського району – він спіймав окуня вагою 160 грамів. Спеціальними призами від газети “Волинь-нова” відзначені наймолодший рибалка, єдина учасниця турніру – жінка, волонтер Володимир Сіжук та інші.

Після спільного фото на згадку волинські рибалки смакували ароматною рибною юшкою від світязянина Володимира Сіжука.

2_img_1570-kopiia

5_img_1577-kopiia17_img_164320_img_1651

Мирослава ЦЮП’ЯХ