![](http://vo.ridna.ua/wp-content/uploads/sites/7/2017/02/16473155_876422645794091_1892204660195430513_n-300x191.jpg)
scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net
З 3 по 6 лютого 2017 року у місті Софія (Болгарія) відбувся відкритий Континентальний Кубок з дзюдо, про це повідомляється на сторінці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.
Волинська спортсменка відділення дзюдо ВОШВСМ Анастасія Турчин завоювала “срібло” на відкритому Континентальному Кубку з дзюдо. Спортсменка стала другою серед жінок у ваговій категорії 78 кілограмів. Готував Анастасію Турчин тренер-викладач Сікорський О. А.